Przetarg na produkcję treści multimedialnych

Zespół Expo 2020 Dubai poszukuje wykonawcy treści branded content – filmów, które, które będą opowiadać o procesie przygotowania ekspozycji wewnętrznej w Pawilonie Polski oraz szerzej – o obecności Polski na Wystawie Światowej Expo 2020 w Dubaju w kontekście zagranicznej promocji gospodarczej. Poszukujemy partnera, który stworzy profesjonalne, nowoczesne i angażujące historie, do wykorzystania w komunikacji projektu w Polsce i zagranicą.

Ogłoszenie o przetargu nieograniczonym na „Produkcję treści multimedialnych typu branded content na potrzeby komunikacji udziału Polski w Wystawie Światowej Expo 2020 Dubai” zostało opublikowane w Biuletynie Informacji Publicznej Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu pod tym linkiem.


W ramach oferty należy przygotować ramową koncepcję kreatywną dla przykładowego filmu z zakresu zamówienia pt. „Budowanie marki Polski na arenie międzynarodowej. Jakie jest znaczenie wizerunkowe udziału Polski w Expo 2020 Dubai?”. Propozycje będą oceniane przez pryzmat trzech kryteriów: cena (40%), doświadczenie producenta kreatywnego (30%), ocena jakościowa ramowej koncepcji kreatywnej (30%). Termin przyjmowania ofert upływa 20 stycznia 2021 roku.


Współpraca ze zwycięzcą przetargu obejmie stworzenie 30 filmów o charakterze dokumentalno-reportażowym, od stworzenia koncepcji kreatywnej, zakresu merytorycznego, założeń produkcyjnych, przez organizację planu zdjęciowego oraz nagrań, aż po montaż i postprodukcję. Treści będą miały charakter uniwersalny, ukazujący siłę polskiej gospodarki, a kontekstem prezentacji polskich sukcesów będzie udział Polski w Wystawie Światowej Expo 2020 w Dubaju oraz proces przygotowania ekspozycji wewnętrznej w Pawilonie Polski. Celem produkcji materiałów jest budowa marki naszego kraju w środowisku międzynarodowym.


Na potrzeby realizacji zamówienia Wykonawca ma zapewnić zespół składający się m.in: producenta kreatywnego, operatora filmowego, mistrza oświetlenia, realizatora dźwięku, charakteryzatora, specjalisty postprodukcji.

Pliki cookie pomagają nam udostępniać nasze usługi. Korzystając z tych usług, zgadzasz się na użycie plików cookie. Więcej informacji