Targi ARAB HEALTH w Dubaju w Zjednoczonych Emiratach Arabskich to największe na Bliskim Wschodzie i jedne z najbardziej znaczących na świecie targów wyposażenia i aparatury medycznej.
Podczas tegorocznej edycji, organizowanej w dniach 28-31 stycznia, spodziewana jest obecność ponad 4 tys. wystawców z 66 państw oraz ponad 84 tys. zwiedzających. Polskę będzie reprezentować 57 indywidualnych wystawców. Prawie drugie tyle skorzysta z możliwości prezentacji swych materiałów lub organizacji spotkań na polskich stoiskach narodowych, na które zapraszają Polska Agencja Inwestycji i Handlu oraz Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości.  

Na targach prezentowane są najnowsze rozwiązania i produkty z zakresu elektromedycyny i technologii medycznych, IT w branży medycznej i zdrowotnej, sprzętu diagnostycznego i laboratoryjnego, fizjoterapii i technologii ortopedycznej i produktów jednorazowego użytku. Polskie stoiska narodowe (o numerach Z1.B30 oraz SA.C01) oferują rodzimym firmom możliwość zaprezentowania własnych materiałów informacyjnych, czy organizacji spotkań i prezentacji dla potencjalnych partnerów biznesowych. Jest to szczególnie atrakcyjna oferta dla firm, które po raz pierwszy wybierają się na targi i nie zdecydowały się na wykup własnego stoiska promocyjnego.

W pierwszym dniu targów – 28 stycznia celebrować będziemy DZIEŃ POLSKI na targach Arab Health. Serdecznie zapraszamy do udziału w briefingu prasowym na stoisku SA.C01 o godz. 13.00, poświęconym prezentacji potencjału polskiej branży sprzętu medycznego oraz w spotkaniu networkingowym z wszystkimi polskimi wystawcami obecnymi na targach, które rozpocznie się o godz. 16.00. Dodatkowo przez cały dzień odbywać się będą na polskich stoiskach narodowych liczne wydarzenia promocyjne skierowane do gości zagranicznych.

Firmy zainteresowane uzyskaniem bliższych informacji o wydarzeniu zapraszamy do odwiedzenia portalu www.polish-medical.com lub o kontakt mailowy z Panią Karoliną Izdebską (karolina.izdebska@paih.gov.pl) lub z Panią Agnieszką Promianowską (agnieszka_promianowska@parp.gov.pl).

Stoiska zorganizowane są w ramach projektu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej (w ramach Branżowego Programu Promocji Branży Sprzętu Medycznego poddziałanie 3.3.2 Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój).

 

Pliki cookie pomagają nam udostępniać nasze usługi. Korzystając z tych usług, zgadzasz się na użycie plików cookie. Więcej informacji