Wspólnie z Baromedical dbamy o bezpieczeństwo w Pawilonie Polski

Opublikiwano: 3 lutego, 2022

W dobie pandemii posiadanie stanowiska do dezynfekcji dla wszystkich firm czy instytucji to konieczność.

Baromedical at Expo 2020
Baromedical at Expo 2020
Firma Baromedical powstała na bazie tej potrzeby, lecz aby wyróżnić się na rynku skupiła się na tym, by stacje do dezynfekcji były multifunkcjonalne oraz przede wszystkim dobrze i stylowo wykonane.

Materiały prasowe

Gama modeli Baromedical rozpoczyna się na najprostszych służących do dezynfekcji i pomiaru temperatury ciała, przez stacje z multimedialnymi nośnikami informacji, a kończy na zaawansowanych modelach mogących monitorować ruch w miejscu gdzie są postawione.

Godne uwagi jest również sprytne zastosowanie różnych technologii. Kontrolowanie pomiarów ciała oraz obsługa ustawień stacji odbywa się zdalnie dzięki aplikacji mobilnej. Stacje wyposażone są w czujniki zbliżeniowe, co w połączeniu z wbudowanym systemem komend głosowych buduje interakcję z przechodniem np. zachęcając do skontrolowania temperatury czy dezynfekcji dłoni. Czujniki te służą również jako zabezpieczenie małych dzieci przed pryśnięciem sobie w oczy środka do dezynfekcji. Natomiast stacje z multimedialnym ekranem wykorzystują system DIGITAL SIGNAGE, dzięki, któremu wyświetlane treści mogą być skoordynowane z innymi wyświetlaczami w systemie oraz zarządzane zdalnie.

Baromedical jest Partnerem Pawilonu Polski na Expo 2020 Dubai.

Więcej informacji o Baromedical na www.stacjedezynfekujace.com

Ładowanie ...