Twój świat na wyciągnięcie ręki – Drewniane Mapy

Opublikiwano: 18 lutego, 2022

Podróże, spełnione marzenia i pasja do drewna to recepta na niezwykłe Drewniane Mapy Morskie tworzone w rodzinnej manufakturze Avocado Pracownia Twórcza w Gdańsku.

Avocado Creative Studio
Avocado Creative Studio
Każda Mapa to niezwykła dekoracja - połączenie nowoczesnej technologii z eko-designem dając produkt o wyjątkowych walorach estetycznych i edukacyjnych.

Materiały prasowe

Mapy powstają na podstawie map żeglugowych, batymetrycznych i topograficznych. Przedstawiają rzeczywiste linie dna morskiego oraz geograficzne detale na lądzie. Wycinane z laserową precyzją 1/10 mm na podstawie autorskiego projektu, są ręcznie malowane i wykańczane. Dostępne w ramach z drewna odzyskanego oraz w kolorystyce turkusowej lub szarej.

Z przedstawicielami Pawilonu Polski na Expo 2020 Dubai poznaliśmy się na targach wnętrzarskich w Dubaju w maju 2021.Pierwszy raz wystawiliśmy nasze Mapy w ZEA. Zachwyt naszymi projektami zaowocował zgłoszeniem do Programu Partnerskiego koordynowanego przez Polską Agencję Inwestycji i Handlu” - opowiada Tyśka Lewandowska, twórca i CEO.

Odwiedź Polski Pawilon na Wystawie Światowej Expo 2020 Dubai, spotkaj się z Tyśką i posłuchaj o sile kobiecej pasji do twórczego biznesu już 8 marca - w Międzynarodowy Dzień Kobiet.

Sklep online: www.avocadopt.com

Najnowsza kolekcja stołów z Mapą w blacie: www.sea-more.com

Ładowanie ...