Stroje obsługi Pawilonu Polski wyróżniają się na Expo 2020 Dubai

Opublikiwano: 4 lutego, 2022

Czerwono-białe stroje obsługi Pawilonu Polski zwracają uwagę gości odwiedzających Wystawę Światową.

Stroje obsługi Pawilonu Polski na Expo 2020
Stroje obsługi Pawilonu Polski na Expo 2020

Materiały prasowe

Ciekawy dodatek do strojów stanowią torebki-etui wykonane przez Partnera Pawilonu Polski – markę LA TEZZA.

LA TEZZA to butikowa marka wytwornych damskich torebek wytwarzanych z niezwykłym kunsztem, głównie na indywidualne zamówienia. Dołączając do Programu Partnerskiego na Expo 2020 Dubai koordynowanego przez Polską Agencję Inwestycji i Handlu, LA TEZZA zaprojektowała i stworzyła szykowne akcesorium – torebkę-etui, która uzupełnia stroje damskie i męskie obsługi. Torebka może pełnić dwie funkcje – zawieszona na pasku, jako modna „nerka” lub etui na smartfon, bez paska, jako elegancka koktajlowa kopertówka dla pań.

Stroje obsługi Pawilonu Polski na Expo 2020    Stroje obsługi Pawilonu Polski na Expo 2020

Marka LA TEZZA już zapowiedziała umieszczenie torebek w swoim butiku internetowym w dwóch wersjach – matowe cappuccino MAT oraz złote CHIC zapinane eleganckim kryształem Swarovskiego.

Torebki-etui zostały także zaprezentowane przez LA TEZZA podczas Dnia Polski 7.12.2021 r. w pawilonie narodowym, podczas specjalnego pokazu mody Folk Design – wyjątkowych, bogato zdobionych kreacji inspirowanych kulturą ludową. LA TEZZA zapowiada swój udział w kolejnym pokazie mody w Dubaju, który odbędzie się już w marcu. Na wybiegu zaprezentowane zostaną torebki z nowej kolekcji LA TEZZA, zaprojektowane tak, aby zachwycić dubajskie klientki.

LA TEZZA zaprasza do sklepu online www.latezza.eu

Ładowanie ...