Rozwój marki poprzez udział w programie partnerskim

Opublikiwano: 16 lutego, 2022

BARWA SYSTEM Sp. z o.o. istnieje na rynku budowlanym od prawie 30 lat. W swojej ofercie posiada szeroką gamę aluminiowych i stalowych sufitów podwieszanych oraz okładzin ściennych, które znajdują swoje zastosowanie zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz obiektów.

Barwa System - Brand development through participation in the partnership program
Barwa System - Brand development through participation in the partnership program
Produkty firmy charakteryzują się trwałością i estetyką na najwyższym poziomie. Innowacyjne podejście do pracy, inwestycje w nowe technologie oraz profesjonalizm i zaangażowanie pracowników pozwoliły na zbudowanie silnej i stabilnej firmy. Tak samo prezentowana jest Polska na Expo 2020 Dubai.

Materiały prasowe

Polska, jako kraj, którego głównym zasobem są ludzie – kreatywni, pracowici, wykształceni, pełni energii i sprytu, umiejący stawiać czoła nowym wyzwaniom.

Firma BARWA SYSTEM od wielu lat angażuje się w ciekawe programy partnerskie. Udział w Programie Partnerskim PAIH w ramach Expo 2020 Dubai, jest dla BARWA SYSTEM istotnym elementem rozwoju firmy. Przedstawiciele firmy cieszą się, że mogą aktywnie brać udział w promocji polskiej gospodarki i rodzimego biznesu. Firma BARAWA SYSTEM do Polskiego Pawilonu dostarczyła aluminiowe, podświetlane i indywidualnie perforowane produkty: ladę do recepcji oraz mównicę do sali konferencyjnej.

Obecność na tak prestiżowym wydarzeniu umożliwia budowanie świadomości marki, dzięki nawiązywaniu wielu nowych relacji biznesowych, prowadzeniu ciekawych rozmów, które rodzą morze pomysłów przyczyniając się przy tym do rozkwitu firmy. Rynek zagraniczny umożliwia nam dotarcie do nowych Klientów, poznanie jakości nowych surowców oraz nawiązanie więzi kooperacyjnych – BARWA SYSTEM.

Więcej informacji: www.barwasystem.pl

Ładowanie ...