Pomyśl, zbuduj, zakręć

Opublikiwano: 1 marca, 2022

Dobra zabawa i nauka w jednym dzięki klockom KORBO. Zapraszamy do strefy warsztatowej w Pawilonie Polski.

KORBO blocks
KORBO blocks
REMI jest polską firmą działającą od 30 lat na rynku edukacji. Wyposaża szkoły, przedszkola, świetlice, poradnie psychologiczno-pedagogiczne w pomoce dydaktyczne, kąciki zabaw i urządzenia na place zabaw.

Materiały prasowe

Firma jest producentem klocków KORBO, a także innych pomocy edukacyjnych. Firma co roku bierze udział w największych konferencjach edukacyjnych, kongresach czy targach zabawek w Polsce, jak i za granicą (OSKKO, Kids’ Time w Kielcach, Targi Zabawek Spielwarenmesse w Norymberdze, GESS Dubai, Smart Education Summit). Dzięki pozyskanemu dofinansowaniu unijnemu ma możliwość internacjonalizacji swoich produktów na rynkach krajów unijnych i poza unijnych. Klocki KORBO można kupić m.in w Niemczech, Hiszpanii, Rosji, Indiach czy Japonii.

Firma współpracuje z setkami szkół, które wyposażyła w ramach programów m.im.: Indywidualizacja procesu nauczania i wychowania uczniów klas 1-3 szkół podstawowych, "Zmniejszanie nierówności w stopniu upowszechnienia edukacji przedszkolnej”, czy programu „Laboratoria Przyszłości”.

Przedstawiciele REMI cenią sobie rzetelność i jakość produktów, stąd liczne nagrody, które otrzymali za ich produkty: Certyfikaty Klasy Marzeń, tytuły Zabawki Roku.

Pomoce, które tworzą są odpowiedzią na potrzeby dzieci, nauczycieli i specjalistów. Firma współpracuje z najlepszymi, dlatego każdy produkt jest edukacyjny, atrakcyjny, bezpieczny i rozwija umiejętności dziecka już od najmłodszych lat.

Biorąc udział w Programie Partnerskim, firma dostarczyła do strefy warsztatowej Pawilonu Polski na Expo 2020 Dubai klocki KORBO. Klocki KORBO wspierają rozwój motoryki małej, umiejętność myślenia matematycznego i logicznego, kształtują umiejętności miękkie, tak potrzebne w dorosłym życiu (umiejętność pracy w grupie, tzw. team building, pracę metodą projektową, czy twórcze podejście i rozwiązywanie przedstawionych zadań).

Więcej informacji na www.remi.biz

Ładowanie ...