Perfumy inspirowane muzyką Chopina

Opublikiwano: 2 marca, 2022

Unikalna linia trzech męskich zapachów od Miraculum to interpretacja kompozycji Mistrza, z których każdy opowiada swoją historię i tworzy wiele różnych warstw emocji. Luksusowe opakowanie zostało zaprojektowane tak, aby połączyć rzemieślniczą finezję z kultową elegancją.

Miraculum Chopin perfumes
Miraculum Chopin perfumes
Eau de Parfum OP.25, OP.28 i OP.9 odzwierciedlają doskonałość, mistrzostwo i magię arcydzieł Chopina i zapraszają do wejścia w efemeryczny świat ponadczasowej męskości.

Materiały prasowe

Miraculum S.A., producent serii wód perfumowanych Chopin, był partnerem XVIII Konkursu Chopinowskiego, który odbył się w tym roku w Warszawie. Wirtuozeria i najwyższa jakość to kluczowe filary marki Chopin Perfumes – pierwszych polskich perfum z segmentu premium.

Miraculum, jako jedyna firma na świecie, ma prawo posługiwać się nazwiskiem naszego wielkiego kompozytora, oznaczając najwyższej klasy kosmetyki nazwiskiem Chopin. Wszystko to było możliwe dzięki umowie pomiędzy marką a Narodowym Instytutem Fryderyka Chopina.

Naszą motywacją była bezkompromisowość, chcieliśmy zaoferować produkt najwyższej jakości, będący przykładem współczesnego dążenia do doskonałości określanej jako „poziom Chopinowski” – podsumowuje Sławomir Ziemski – Członek Zarządu Miraculum S.A.

Perfumy Chopina z powodzeniem znajdują swoich entuzjastów na wielu rynkach na całym świecie poprzez dystrybucję na www.chopinperfumes.com, Amazon i innych kanałach sprzedaży.

Miraculum, która działa na polskim rynku już od ponad stu lat, jest Partnerem Pawilonu Polski na Expo 2020 Dubai. W ramach obchodów urodzin Chopina 1.3.2022 r., Miraculum dostarczyło próbki perfum dla odwiedzających Pawilon Polski oraz nagrody w konkursie wiedzy o Chopinie.

Ładowanie ...