Manufaktura szklanych ozdób polskiej marki Huras Family

Opublikiwano: 20 grudnia, 2021

Huras Family jest polską manufakturą szklanych ozdób choinkowych stworzoną przez rodzinę Huras ponad 20 lat temu w Częstochowie.

Marka zajmuje się produkcją oraz sprzedażą unikatowych, najwyższej jakości, ręcznie tworzonych szklanych ozdób choinkowych.

Marka szczerze wierzy, że te unikatowe, współczesne, a jednocześnie ponadczasowe, małe dzieła sztuki stają się częścią pięknych kolekcji i przez wiele lat przynoszą uśmiech i radość podczas najważniejszych chwil spędzanych wraz z najbliższymi.

Produkty marki Huras Family docierają na rynki całego świata. Ozdoby dostępne są u kontrahentów w wielu krajach Europy, Australii, Azji i Ameryki. Ozdoby oferowane są pod marką Huras Family i tak sprzedawane przez dużych jak i mniejszych kontrahentów na całym świecie, a także tworzone są indywidualne kolekcje sygnowane markami kontrahentów.

Huras Family zaprasza do zapoznania się z ofertą oraz do kontaktu. Lata doświadczeń, grono stałych Odbiorców, plany i potencjał rozwoju oraz pochlebne opinie pozwalają marce gwarantować jakość, terminowość i rzetelność w wywiązywaniu się z umów i oferować niepowtarzalny produkt najwyższej jakości.

Stroy internetowe marki Huras Family:

www.hurasfamily.pl

www.hurasfamily.com

Kontakt z możliwością składania zapytań o ofertę i szczegółowe warunki współpracy z marką Huras Family:

huras@glasswareartstudio.com

Ładowanie ...