Elegancja i minimalizm strojów obsługi Pawilonu Polski

Opublikiwano: 1 marca, 2022

Wielu odwiedzających Pawilon Polski na Expo 2020 Dubai jest pod wrażeniem strojów obsługi. Stylowe, eleganckie i wygodne stroje zostały zaprojektowane i wyprodukowane przez MARLU - Partnera Pawilonu Polski.

Poland Pavilion hosts’ outfits by Marlu
Poland Pavilion hosts’ outfits by Marlu
MARLU to wyjątkowa marka stworzona przez kobiety z myślą o kobietach, które stawiają na siebie. Firma i marka MARLU to ekskluzywna moda damska, której motywem przewodnim jest minimalizm i klasyczna elegancja, przełamana nutą nonszalancji.

Materiały prasowe

Dyrektor Kreatywna marki (Agata Ula Rzepniewska) jest absolwentką jednej z najlepszych szkół mody -  Polimoda we Florencji. Dzięki temu MARLU ogromną wagę przywiązuje do jakości, którą nierozerwalnie łączy z rodzimą produkcją.

Wszystkie kolekcje odszywane są w Polsce, we własnej szwalni. Pracownicy wykonują wszystko sami, a towar końcowy jest wyprodukowany w 100% przez firmę.

MARLU swoim niepowtarzalnym stylem zdobyła już liczne grono stałych klientek.

stroje obsługi Pawilonu Polski na Expo 2020

Marka MARLU znana i ceniona za zamiłowanie do detalu, niebanalne wykończenia i stonowany minimalizm w tym sezonie przedstawia kolekcje pełną koloru. Soczysty róż i wyraziste odcienie błękitu i żółci to propozycja na wiosnę/lato 2022 r. W kolekcji nie zabraknie również bieli, beżu i granatu by każda kobieta mogła poczuć się elegancko i nowocześnie. Na „wiosnę-lato 2022” zwiewne jedwabie, lny łączone są z grubszymi wełnami, z których powstają legendarne już garnitury marki. Proste, klasyczne i idealnie skrojone stanowią już wizytówkę marki. Wszelkie projekty powstają jednak z myślą o nowoczesnych kobietach, które kochają manifestować swoją osobowość.

MARLU, poza regularną sezonową kolekcją, cyklicznie wprowadza limitowane linia, czyli pojedyncze projekty, dostępne wyłącznie w kilku sztukach. MARLU oferuje także szycie na miarę. To idealna propozycja dla zabieganych kobiet, które chcą mieć perfekcyjnie skrojoną garderobę z najwyższej jakości materiałów z Włoch, Hiszpanii czy Skandynawii. Dodatkowo w ofercie MARLU posiada również suknie ślubne i mini kolekcje dla dzieci.

stroje obsługi Pawilonu Polski na Expo 2020

Naszą konkurencją na rynku międzynarodowym są wielkie rodzinne domy mody. W tym przypadku jednak ceny są wyższe kilkukrotnie, a odzież szyta jest w szwalniach produkcyjnych, a nie manufakturowych. Nasze wykończenia są wykonane z dbałością. Nasi klienci doceniają nas za dbałość o wykończenia, szczegóły szycia. – MARLU

Dowodem na jakość marki jest uznanie gwiazd, aktorów, celebrytów. Każdy bal, czy też przyjęcie medialne właściwie gwarantuje, iż kilka osób uczestniczących w nim nosić będzie kolekcję MARLU.

Butik MARLU
Plac Trzech Krzyży 7
Warszawa
@marlu.pl
SKLEP ONLINE: www.marlu.pl

Ładowanie ...