Drewniany plac zabaw

Opublikiwano: 27 lutego, 2022

Plac zabaw znajdujący się przed Pawilonem Polski, zaprasza najmłodszych gości do zabawy i nauki. Plac zabaw nawiązuje do tematyki wędrówek ptaków i wykonany jest z naturalnego drewna.

Novum - wooden playground
Novum - wooden playground
Firma NOVUM Sp. z o.o. Sp. k. istnieje od 1996 roku. Jest jednym z wiodących producentów placów zabaw oraz kompleksowego wyposażenia placówek edukacyjnych w meble, sprzęt sportowy oraz kształtki piankowe służące do zabawy, nauki oraz rehabilitacji.

Materiały prasowe

Przedsiębiorstwo zlokalizowane jest w miejscowości Szczytno w województwie warmińsko-mazurskim. Nowoczesny kompleks hal produkcyjnych z profesjonalnym centrum logistycznym zajmuje łączną powierzchnię aż 20 700 metrów kwadratowych. Dewizą firmy jest "jakość i bezpieczeństwo".  Wszystkie wyroby spełniają normy bezpieczeństwa oraz posiadają niezbędne certyfikaty.

Dokładamy wszelkich starań by nasza marka kojarzona była z najlepszą jakością, a sprawdzone rozwiązania zapewniły wieloletnią radość z zabawy i satysfakcję z użytkowania. Ze stale poszerzaną, dostosowaną do potrzeb rynku ofertą docieramy co roku do 10 tyś. odbiorców w Polsce. Zajmujemy się również dużymi realizacjami jak rewitalizacje i zagospodarowanie parków i terenów zielonych. Działamy prężnie za granicą, współpracujemy z 40 krajami na świecie (należą do nich między innymi Niemcy, Holandia, Szwecja, Słowenia, Litwa, Stany Zjednoczone, Zjednoczone Emiraty Arabskie) i stale poszukujemy nowych odbiorców rozbudowując dział exportu  – mówi Kamil Tabaka, dyrektor operacyjny NOVUM.

We współpracy z Polską Agencją Inwestycji i Handlu NOVUM stało się jednym z Partnerów Pawilonu Polski na Expo 2020 Dubai.

NOVUM otrzymało ogromne wyróżnienie i zostało ogłoszone jednym z oficjalnych partnerów wyposażenia Pawilonu Polski na Expo 2020 Dubai. W związku z tym w strefie przeznaczonej dla najmłodszych zwiedzających znalazły się zaprojektowane i wyprodukowane przez naszą firmę zewnętrzne urządzenia do zabawy. Urządzenia nie pochodzą z naszej bieżącej oferty, są wyjątkowe w swojej formie i zastosowaniu oraz związane bezpośrednio z tematem wystawy. Urządzenia zostały wykonane z wyselekcjonowanego, pięknego drewna jesionowego, klejonego warstwowo. Osadzone na stalowych kotwach, montowanych pod powierzchnią gruntu co zapewni stabilność i bezpieczeństwo – mówi Sławomir Chmieliński, właściciel  NOVUM.

Novum drewniany plac zabaw

Wśród urządzeń wyprodukowanych przez NOVUM na potrzeby Pawilonu Polski znalazła się "Kostka - planetarium" - wyjątkowe urządzenie wewnątrz którego, po położeniu się na macie można podziwiać obracającą się kulę ziemską. Na zewnętrznych ściankach znalazły się gry manipulacyjne oraz instrument muzyczny, na którym można zagrać prawdziwą melodię! Kolejnym, ciekawym urządzeniem jest "Lustro antygrawitacyjne", gdzie osoby korzystające mają niepowtarzalną możliwość ujrzenia zjawiska iluzji - unoszenia się w powietrzu. W pobliżu swoje miejsce znalazł "Poruszający się ptak"- urządzenie posiada mechanizm z korbą, który napędza rozłożone do lotu skrzydła ptaka. Na placu zabaw nie mogło zabraknąć trampoliny, a dla zwolenników łamigłówek jest tablica ze znaną grą w kółko i krzyżyk ale w zmodyfikowanej wersji - z postaciami ptaków.

Możliwość uczestniczenia w tym międzynarodowym wydarzeniu to dla nas ogromny zaszczyt oraz prestiż. Pragniemy wykorzystać ten czas, by zaprezentować się z jak najlepszej strony, pokazać potencjał, wysoką jakość wyrobów oraz nawiązać nowe kontakty handlowe. Wysoka jakość produktów, długoletnie doświadczenie, ciągła chęć rozwoju, innowacje i chęć współpracy z zagranicznymi odbiorcami stawia nas w dobrym świetle pod kątem możliwości dalszego rozwoju – mówi Sławomir Chmieliński. Jednak nie ukrywamy, że głównym naszym zadaniem było zapewnienie wspaniałej i bezpiecznej zabawy najmłodszym gościom Pawilonu Polski, zdjęcia roześmianych twarzy dzieci korzystających z urządzeń NOVUM  udostępniane w social mediach sprawiają, że rosną nam serca a co za tym idzie zapał do dalszej pracy - dodaje.

Plac zabaw NOVUM funkcjonuje przy Pawilonie Polskim do końca Expo – 31 marca 2022 roku.

Kontakt w sprawie współpracy:

Dział EXPORTU:
Tel. +48 89 621 21 12
E-mail: export@novumgrom.com
www.novum4kids.com

Dział handlowy PL:
Tel. 801 003 084
E-mail: biuro@novumedukacja.pl
www.novumedukacja.pl

Ładowanie ...