Polsko-Afrykańskie Forum Gospodarcze

28 marca 2022
Wydarzenie całodzienne
Dubaj

Polsko-Afrykańskie Forum Gospodarcze jest kolejnym międzynarodowym wydarzeniem organizowanym w ramach programu gospodarczego Polski na Wystawie Światowej Expo 2020 Dubai.

Spotkanie będzie platformą do wzmocnienia więzi polsko-afrykańskich w celu budowania przyjaznego otoczenia biznesowego i pogłębiania stosunków gospodarczych pomiędzy krajami. Głównym celem Forum jest prezentacja polskich osiągnięć, know-how i technologii, a także zapewnienie możliwości nawiązania współpracy z partnerami gospodarczymi z krajów afrykańskich. W wydarzeniu wezmą udział przedstawiciele delegacji państwowych oraz przedsiębiorcy z Polski, z Afryki i Bliskiego Wschodu.

Program

Podczas Forum, przedstawiciele Centrum Inwestycji Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu zaprezentują potencjał inwestycyjny Polski. Uczestnicy Forum będą mieć możliwość zapoznania się z informacjami dotyczącymi dostępnych zachęt inwestycyjnych i klimatu inwestycyjnego odwiedzając stoisko obsługiwane przez Centrum Inwestycji.

Partnerzy wydarzenia

Rejestracja

Rejestracja uczestnictwa STACJONARNEGO oraz uczestnictwa ONLINE została zakończona.

Informacje praktyczne

Udział w Forum jest bezpłatny. Uczestnicy pokrywają koszty transportu i zakwaterowania w Dubaju we własnym zakresie.

Lokalizacja hotelu - miejsca konferencji: Address Dubai Marina Hotel, Al Marsa Street 66, Dubai, ZEA

Jeśli mają Państwo pytania, zachęcamy do kontaktu.

Udział online

Udział w Forum będzie możliwy również w formie online. Zapewniona będzie transkrypcja w czasie rzeczywistym (język polski i francuski). Jeśli planują Państwo udział online, prosimy o wypełnienie formularza rejestracyjnego dostępnego powyżej.

Link zostanie wysłany e-mailem przed Forum.

Kontakt

Ładowanie ...