Webinarium dla branży medycznej i farmaceutycznej

Opublikiwano: 13 maja, 2024

Szansa na rozwój Twojego biznesu w Japonii – Expo 2025 Osaka, Kansai

Zapraszamy na webinarium „Szansa na rozwój Twojego biznesu w Japonii – Expo 2025 Osaka, Kansai” dla przedsiębiorców z branży medycznej i farmaceutycznej, którzy rozważają ekspansję na rynek japoński. Webinarium jest częścią cyklu szkoleniowego w ramach Programu Gospodarczego towarzyszącego udziałowi Polski w Wystawie Światowej Expo 2025 Osaka, Kansai.

Podstawą do przygotowania w zakresie eksportu produktów medycznych i farmaceutycznych na rynek japoński jest znajomość jego specyfiki – poznanie wymagań i oczekiwań konsumentów, znajomość istniejących regulacji prawnych i wyzwań jakie stoją przed zagranicznymi firmami. Podczas webinarium swoją wiedzą podzielą się eksperci z instytucji wspierających polski biznes, a także przedsiębiorcy, którzy postawili już pierwsze kroki na rynku japońskim i posiadają cenne doświadczenie m.in. na temat zwyczajów biznesowych oraz wyzwań i zalet działalności w Japonii.

Podczas webinarium przedstawiona zostanie także oferta PAIH dla firm z branży medycznej i farmaceutycznej, będąca elementem Programu Gospodarczego realizowanego w ramach udział Polskie w Expo 2025 Osaka, Kansai oraz oferta EU-Japan Centre for Industrial Cooperation dla unijnych firm z branży medycznej i farmaceutycznej zainteresowanych działalnością na japońskim rynku.

Podczas webinarium:

  • zdobędziesz wiedzę nt. branży medycznej i farmaceutycznej w Japonii, tempa jej rozwoju oraz potrzeb w zakresie współpracy z zagranicznymi partnerami,
  • znajdziesz odpowiedź na pytanie, jak umiejętnie rozwijać współpracę z japońskimi partnerami,
  • zapoznasz się z narzędziami wsparcia oferowanymi przez polskie i japońskie instytucje,
  • poznasz doświadczenia i wskazówki przedstawicieli polskich i europejskich firm z branży medycznej i farmaceutycznej współpracujących z partnerami z Japonii,
  • poznasz szczegóły programu gospodarczego towarzyszącego udziałowi Polski w Expo 2025 Osaka, Kansai oraz dowiesz się jakie możliwości biznesowe dla firm z Twojego sektora stwarza region Kansai.

Webinarium jest bezpłatne i aby wziąć udział, wystarczy uzupełnienie krótkiego formularza rejestracyjnego:

Spotkanie poprowadzą doświadczeni eksperci z PAIH oraz Zagranicznego Biura Handlowego PAIH w Tokio, a także eksperci z instytucji partnerskich.

Weź udział w wydarzeniu, które pozwoli Ci przygotować się do rozpoczęcia działalności w Japonii!

Japonia - warto wiedzieć

Ładowanie ...