Webinarium dla branży medycznej i farmaceutycznej

11 czerwca 2024
Godzina rozpoczęcia: 09:30
online

Szansa na rozwój Twojego biznesu w Japonii - Expo 2025 Osaka, Kansai

Zapraszamy na webinarium „Szansa na rozwój Twojego biznesu w Japonii – Expo 2025 Osaka, Kansai” dla przedsiębiorców z branży medycznej i farmaceutycznej, którzy rozważają ekspansję na rynek japoński. Webinarium jest częścią cyklu szkoleniowego w ramach Programu Gospodarczego towarzyszącego udziałowi Polski w Wystawie Światowej Expo 2025 Osaka, Kansai.

Podczas webinarium:

  • zdobędziesz wiedzę nt. branży medycznej i farmaceutycznej w Japonii, tempa jej rozwoju oraz potrzeb w zakresie współpracy z zagranicznymi partnerami,
  • znajdziesz odpowiedź na pytanie, jak umiejętnie rozwijać współpracę z japońskimi partnerami,
  • zapoznasz się z narzędziami wsparcia oferowanymi przez polskie i japońskie instytucje,
  • poznasz doświadczenia i wskazówki przedstawicieli polskich i europejskich firm z branży medycznej i farmaceutycznej współpracujących z partnerami z Japonii,
  • poznasz szczegóły programu gospodarczego towarzyszącego udziałowi Polski w Expo 2025 Osaka, Kansai oraz dowiesz się jakie możliwości biznesowe dla firm z Twojego sektora stwarza region Kansai.

Webinarium jest bezpłatne i aby wziąć udział, wystarczy uzupełnienie krótkiego formularza rejestracyjnego:

Spotkanie poprowadzą doświadczeni specjaliści z PAIH oraz Zagranicznego Biura Handlowego PAIH w Tokio, a także eksperci z instytucji partnerskich.

Weź udział w wydarzeniu, które pozwoli Ci przygotować się do rozpoczęcia działalności w Japonii!

Ładowanie ...