netoops blog

Informujemy o ogłoszeniu przez Ministerstwo Rozwoju wersji nr II z dnia 26 stycznia 2017 r. Programu promocji o charakterze ogólnym dla przedsiębiorców w związku z udziałem Polski w Międzynarodowej Wystawie Expo w Astanie w 2017 r. w ramach poddziałania 3.3.3 POIR "Wsparcie MŚP w promocji marek produktowych – Go to Brand". Zgodnie z informacjami zawartymi na stronie Ministerstwa Rozwoju z Programu promocji usunięte zostały imprezy targowe Power Astana oraz KazatomExpo, zaplanowane w dniach 26-27 kwietnia 2017 r. Targi te nie będą organizowane.

Prosimy o zapoznanie się z aktualnym Harmonogramem wydarzeń.

Polski przewoźnik będzie latał z Warszawy do Astany 4 razy w tygodniu - w poniedziałki, środy, piątki i soboty. Rejs powrotny zabierze pasażerów z Kazachstanu we wtorki, czwartki, soboty i niedziele.

Polscy przedsiębiorcy i jednostki naukowe mogą zaprezentować swoje osiągnięcia w dziedzinie energetyki w ramach polskiej ekspozycji na Wystawie Międzynarodowej EXPO Astana 2017!

Zapraszamy indywidualnych przedsiębiorców do skorzystania z oferty wsparcia finansowego na działania promocyjne na terenie Kazachstanu. Nabór wniosków trwa od 12 stycznia do 13 lutego 2017 r.

Od 1 stycznia 2017 w Kazachstanie został zniesiony obowiązek wizowy dla obywateli 45 państw. Udogodnienia są związane z organizacją Wystawy Światowej EXPO 2017 w Astanie.

Międzynarodowe Biuro Wystaw (BIE) ogłosiło wszystkich kandydatów do organizacji kolejnej Międzynarodowej Wystawy Expo.  O organizację Wystawy w roku 2022/23, oprócz Polski, ubiegają się: Argentyna, Brazylia i Stany Zjednoczone.

8 grudnia 2016 r. w  Ałmaty odbył się 11. Wieczór Polsko-Kazachstańskiego Biznesu – jedno z ważniejszych wydarzeń organizowanych w ciągu roku PRZEZ WYDZIAŁ PROMOCJI HANDLU I INWESTYCJI AMBASADY RP W ASTANIE. W WYDARZENIU UCZESTNICZYŁ ANDRZEJ STEFAŃSKi, Komisarz Generalny Sekcji Polskiej Międzynarodowej Wystawy Astana EXPO 2017.

Już jutro o godz. 14.00 w Centrum Konferencyjnym ADN przyu alei Jana Pawła II 25 w Warszawie odbędzie się spotkanie informacyjne poświęcone m.in. możliwościom, jakie daje polskim przedsiębiorcom program gospodarczy przygotowany na Astana EXPO 2017. Spotkanie będzie transmitowane online (link do transmisji zostanie opublikowany na stronie www.parp.gov.pl).

Na stronach Biuletynu Informacji Publicznej Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości ogłoszony został przetarg na „Zaprojektowanie, zabudowa, utrzymanie techniczne i demontaż ekspozycji Polski na Międzynarodowej Wystawie EXPO Astana 2017”. Termin składania ofert upływa w dniu: 3 stycznia 2017r. o godzinie 10:00.

SILO  (Stochastical Immunological Layer Optimizer), system do optymalizacji procesu spalania w kotłach energetycznych, inspirowany działaniem układu odpornościowego istot żywych, został zakwalifikowany do udziału w Platformie Najlepszych Praktyk Energetycznych. To arena prezentacji najbardziej innowacyjnych projektów i technologii energetycznych, która towarzyszyć będzie Międzynarodowej Wystawie Astana EXPO 2017.

Pliki cookie pomagają nam udostępniać nasze usługi. Korzystając z tych usług, zgadzasz się na użycie plików cookie. Więcej informacji