netoops blog

Zapraszamy do udziału w konkursie na projekt upominku dla osób o statusie VIP, który będzie wykorzystywany do promocji Polski w czasie EXPO 2017.

"Podróżuj po Jedwabnym Szlaku i odwiedź Astana EXPO 2017 w Kazachstanie"

Udział Polski w Międzynarodowej Wystawie Astana EXPO 2017 to doskonała okazja do promocji polskich firm na perspektywicznym rynku kazachstańskim.

Lubuski biznes może zaistnieć w Kazachstanie, USA czy Chinach. Przedsiębiorcy mają szansę na wyjazd zagraniczny, by w kilkunastu krajach na świecie zaprezentować swoje usługi i nawiązać współpracę z nowymi kontrahentami. Wyjazd w 85 procentach współfinansowany jest z funduszy unijnych, w ramach Lubuskiego Regionalnego Programu Operacyjnego.

Komisarz Generalny Sekcji Polskiej Astana EXPO 2017 jednym z 22 członków Komitetu Sterującego Kolegium Komisarzy Astana EXPO

Zapraszamy do udziału w konkursie na projekt strojów dla załogi polskiej pawilonu. Na autorów najlepszych pomysłów czeka prestiż i kontrakt o wartości 25.000 złotych!

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości ogłasza postępowanie pn. „Nadzór inwestorski nad zaprojektowaniem, wykonaniem zabudowy, utrzymaniem technicznym i demontażem ekspozycji Polski na Międzynarodowej Wystawie Astana Expo 2017".

Informujemy o ogłoszeniu przez Ministerstwo Rozwoju wersji nr II z dnia 26 stycznia 2017 r. Programu promocji o charakterze ogólnym dla przedsiębiorców w związku z udziałem Polski w Międzynarodowej Wystawie Expo w Astanie w 2017 r. w ramach poddziałania 3.3.3 POIR "Wsparcie MŚP w promocji marek produktowych – Go to Brand". Zgodnie z informacjami zawartymi na stronie Ministerstwa Rozwoju z Programu promocji usunięte zostały imprezy targowe Power Astana oraz KazatomExpo, zaplanowane w dniach 26-27 kwietnia 2017 r. Targi te nie będą organizowane.

Prosimy o zapoznanie się z aktualnym Harmonogramem wydarzeń.

Polski przewoźnik będzie latał z Warszawy do Astany 4 razy w tygodniu - w poniedziałki, środy, piątki i soboty. Rejs powrotny zabierze pasażerów z Kazachstanu we wtorki, czwartki, soboty i niedziele.

Polscy przedsiębiorcy i jednostki naukowe mogą zaprezentować swoje osiągnięcia w dziedzinie energetyki w ramach polskiej ekspozycji na Wystawie Międzynarodowej EXPO Astana 2017!

Pliki cookie pomagają nam udostępniać nasze usługi. Korzystając z tych usług, zgadzasz się na użycie plików cookie. Więcej informacji