netoops blog

Komisarz Polskiej Sekcji Międzynarodowej Wystawy Expo 2017 pan Andrzej Stefański wziął udział w uroczystości otwarcia targów Minning Week, na których PARP wspólnie z Ministerstwem Rozwoju przygotował stoisko narodowe.

Już jutro rozpoczynają się targi Mining World Central Asia w Ałmaty na których Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości wraz z Ministerstwem Rozwoju przygotowała stoisko w ramach Programu Gospodarczego Expo 2017.

Już wkrótce kilkanaście wiodących polskich eksporterów weźmie udział w międzynarodowych targach Mining World Central Asia w Ałmaty, które odbędą się między 20 a 22 września.

Expo 2017 już za nami! Zobaczcie jak minęły nam ostatnie 3 miesiące w Astanie!

Forum Gospodarcze już za nami. Astana była w tym czasie świadkiem wielu doniosłych wydarzeń. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć gdzie można prześledzić przebieg całego Forum Gospodarczego, zobaczyć jego kuluary oraz poznać skalę całego wydarzenia, które pozwoliło zacisnąć więzi naszym krajom na wielu płaszczyznach - gospodarczej, politycznej i kulturowej.  

Ponad 300 tysięcy zwiedzających, nagroda za najlepszy projekt ekspozycji, pogłębienie współpracy gospodarczej – to efekt polskiej obecności na Astana EXPO 2017

Obok przedstawicieli najwyższych władz państwowych Polski i Kazachstanu, którzy swoją obecnością uświetnili Forum Gospodarcze odbywające się w Astanie w dniach 6-7 września, swój udział na Forum Gospodarczym zaznaczyło przeszło 200. przedsiębiorców z Polski i Kazachstanu. Reprezentowali oni w szczególności branże związane z odnawialnymi źródłami energii oraz z nowoczesnymi technologiami węglowymi, ale obecne były także firmy z branży spożywczej, chemicznej farmaceutycznej i wielu innych. Zachęcamy do zapoznania się z kompletną bazą przedsiębiorców biorących udział w Forum Gospodarczym, którą udostępniamy poniżej.

W dniach 5-8 września  2017 r. w Ałmaty w Kazachstanie odbyły się Międzynarodowe Targi Budowlane Kazbuild. Na polskim stoisku narodowym zaprezentowano ofertę 38 polskich firm z branży budowlanej.

7 września odbył się Narodowy Dzień Polski na Międzynarodowej Wystawie Astana EXPO 2017. Wydarzenie odbyło się z udziałem Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej Andrzeja Dudy wraz z małżonką, Premiera Kazachstanu Baktyżana Sagintajewa, przedstawicieli korpusu dyplomatycznego i dużej reprezentacji Polaków z Kazachstanu.

Odkryj Polskę!

Wybierz się na interaktywną wycieczkę
po każdym z regionów

Pliki cookie pomagają nam udostępniać nasze usługi. Korzystając z tych usług, zgadzasz się na użycie plików cookie. Więcej informacji