Webinarium - prawo własności intelektualnej w kontekście Expo 2020 Dubai

Wielu polskich przedsiębiorców wyraziło zainteresowanie ofertą Programu Gospodarczego na Expo 2020 Dubai oraz możliwościami ekspansji na rynki krajów Bliskiego Wschodu. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom przedsiębiorców przygotowaliśmy webinarium, które będzie praktycznym przewodnikiem po targach w ZEA. Przedsiębiorcy dowiedzą się jak przygotować się do targów, na co zwrócić uwagę i o czym należy pamiętać biorąc udział w wydarzeniach branżowych.

Partnerem merytorycznym webinarium jest MK Business Link - firma wspierająca relacje biznesowe między Europą a Bliskim Wschodem, zajmując się m.in. kompleksową obsługą firm wybierających się na wydarzenia branżowe w ZEA.

 

ikona_kalendarz

16 czerwca 2021 r.

ikona_zegar

11.00 - 12.00

ikona_link

Link do formularza rejestracyjnego: TUTAJ

 

Spotkanie poprowadzą:

  • Natalia Dąbrowska, Starszy Specjalista, Zespół Expo Dubai 2020, PAIH,
  • Małgorzata Panek-Kasińska, CEO, MK Business Link.


Webinarium jest kontynuacją cyklu spotkań dla przedsiębiorców przygotowujących do wzięcia udziału w Wystawie Światowej Expo 2020 Dubai i jednocześnie rozpoczyna cykl webinariów dotyczących rynków arabskich. Informacje o kolejnych webinariach będą dostępne już wkrótce.

Serdecznie zapraszamy do udziału!

Pliki cookie pomagają nam udostępniać nasze usługi. Korzystając z tych usług, zgadzasz się na użycie plików cookie. Więcej informacji