Technologia relaksacyjna

Garden Spot logo

Garden Spot, którego wertykalne ogrody oparte na systemie Pixel Garden można oglądać w Polskim Pawilonie to tylko jeden z wielu produktów oferowanych przez producenta. Uniwersalność modułowego rozwiązania Pixel Garden pozwoliła marce na stworzenie nowych produktów: mobilnych zielonych ścian czy przydomowych ogródków warzywnych. Oferowane od niedawna ściany wodne to rezultat rozwoju idei ciekawego wzornictwa i pomysłów na niebanalne dekoracje mające na celu poprawę samopoczucia.

Garden Spot idzie jednak dalej w swoich pomysłach na stwarzanie przestrzeni bardziej przyjaznymi. Będąc świadomym zwiększającego się tempa życia i realnych problemów z tym związanych, takich jak stres czy zmęczenie, marka proponuje zielone strefy oraz zielone boksy. Stworzone przez zespół projektantów Garden Spot stają się miejscem wytchnienia w codziennym dniu pracy. Mając na uwadze poprawę koncentracji ludzi w nich przebywających, zielone strefy mogą być również wykorzystywane do spotkań biznesowych czy briefingów.

Szerokie portfolio oraz praktycznie nieograniczone możliwości zastosowania sprawiają, że produkty marki stanowią innowacyjne oraz atrakcyjne rozwiązania w dekoracji przestrzeni biurowej, prywatnej, czy eventowej.

Ładowanie ...