STOISKA NARODOWE NA TARGACH BRANŻOWYCH W ZEA

Jednym z najbardziej efektywnych metod wchodzenia na nowe rynki zagraniczne jest udział w branżowych imprezach wystawienniczych.

Przedsiębiorcy zainteresowani pozyskaniem wsparcia na udział w targach (zarówno beneficjenci poddziałania 3.3.3. POIR, jak pozostali przedsiębiorcy) mogą skorzystać z możliwości, jakie oferuje poddziałanie 3.3.2 „Brand” Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka. W ramach poddziałania firmy mają możliwość skorzystania dla celów promocji swoich produktów i technologii ze stoisk narodowych na wybranych targach w formie prezentacji tam swoich materiałów promocyjnych (drukowanych i multimedialnych), czy organizacji spotkań z partnerami biznesowymi.

W odniesieniu do rynku Zjednoczonych Emiratów Arabskich w 2019 r. przedsiębiorcy mogą skorzystać z tej oferty na następujących branżowych wydarzeniach wystawienniczych:

TERMIN

ROK 2019

BRANŻA

ORGANIZATOR

styczeń

ARAB HEALTH

sprzęt medyczny

PAIH/ PARP

luty/marzec

DUBAI INTERNATIONAL BOAT SHOW

jachty, łodzie

PAIH

kwiecień

MIDDLE EAST PHARMA COLD CHAIN CONGRESS

biotechnologia i farmaceutyki

PAIH

maj

BEAUTY WORLD MIDDLE EAST

kosmetyki

PAIH

wrzesień

INDEX

meble

PAIH

październik

GITEX

IT/ICT

PARP

 

Szczegółowe informacje o branżowych programach promocji, ich adresatach oraz zasadach ubiegania się o wsparcie można uzyskać Portalu Promocji Eksportu https://www.trade.gov.pl/pl/niezbednik-eksportera/polskie-programy-wsparcia-eksportu/branzowe-programy-promocji .

 

W okresie trwania EXPO 2020 w Dubaju, tj. od października 2020 r. do kwietnia 2021 r. zapraszamy przedsiębiorców do udziału w stoiskach narodowych organizowanych na wybranych imprezach branżowych w Zjednoczonych Emiratach Arabskich:

TERMIN

ROK 2020

ROK 2021

BRANŻA

ORGANIZATOR

Listopad

AL FARES

 

przemysł koński

PAIH/ZESPÓŁ EXPO

Listopad

THE BIG 5

 

budownictwo

PAIH/ZESPÓŁ EXPO

Styczeń

 

ARAB HEALTH

sprzęt medyczny

PAIH/ZESPÓŁ EXPO

Luty

 

GULF FOOD

żywność

MRiRW

Luty

 

BRIDE SHOW

moda, kosmetyki, design

PAIH/ZESPÓŁ EXPO

 

Informacje o szczegółach współpracy z przedsiębiorcami w ramach realizacji programu gospodarczego towarzyszącego udziałowi Polski w EXPO 2020 można uzyskać pod adresem e-mail: teamexpo@paih.gov.pl lub kontaktując się z Zespołem EXPO.

 

Pliki cookie pomagają nam udostępniać nasze usługi. Korzystając z tych usług, zgadzasz się na użycie plików cookie. Więcej informacji