Partner wyposażenia Pawilonu

Zapraszamy firmy do współtworzenia wyposażenia ekspozycji i pawilonu. Chcemy, aby każdy detal Pawilonu Polski powstał z wykorzystaniem polskich produktów. Stąd też zapraszamy do współpracy polegającej na udostępnieniu produktów, które zostaną wykorzystane w przestrzeni Pawilonu, pomieszczeniach biurowych Pawilonu oraz strefie gastronomicznej.

Dążymy do tego, by polska przestrzeń wystawiennicza była wypełniona przedmiotami nieprzypadkowymi, o wysokich walorach wzorniczych, których funkcje użytkowe będą jednocześnie najlepszą wizytówką polskiego designu oraz wypełnieniem treści haseł przewodnich polskiej ekspozycji, czyli mobilności i zrównoważonego rozwoju.

Partner wydarzenia

Nieodłączną częścią polskiej obecności na Wystawie EXPO są wydarzenia towarzyszące o charakterze kulturalnym, sportowym, edukacyjnym czy gospodarczym. Każde z nich stanowi unikalną okazję do promocji i wzmocnienia wizerunku dla dużych polskich przedsiębiorstw. Stworzyliśmy listę wydarzeń planowanych do organizacji w trakcie naszego udziału w Wystawie EXPO 2020 Dubai i firmy zainteresowane promocją przy ich okazji mogą  wykupić pakiety sponsorskie, aby zwiększyć świadomość swej marki na rynku międzynarodowym. Oprócz zaplanowanych przez nas wydarzeń dopuszczamy możliwość organizacji dodatkowych, wskazanych przez potencjalnych Partnerów, jeżeli będą one zgodne z Koncepcją Programową oraz możliwe do realizacji ze względów organizacyjnych.

Partner wydarzenia branżowego

Poza sponsorowaniem wydarzeń zapraszamy firmy także do wspólnej organizacji wydarzeń branżowych – pokazów, konferencji, seminariów czy prezentacji. W ramach tej kategorii planujemy wspólną organizacji przedsięwzięć zgłoszonych przez przedsiębiorców, przy czym zastrzegamy sobie prawo do wprowadzenia zmian w zaproponowanym programie wydarzenia. Będzie wspólnie ustalały zakres zaangażowania w realizację danego wydarzenia, przy czym Partner ma zapewnić produkty oraz osoby niezbędne do współorganizacji wydarzenia wskazane w Zgłoszeniu.

Partner specjalny

W ramach tej kategorii przewidziana jest możliwość stworzenia indywidualnych programów współpracy (pakietów sponsorskich), uwzględniających specyficzne potrzeby komunikacyjno-promocyjne Partnerów. Przedsiębiorcy mają w tej kategorii możliwość połączenia własnych planów i działań promocyjnych z działaniami realizowanymi przez Zespół EXPO. Zakres współpracy w tej kategorii będzie wypracowywany i wyceniany indywidualnie z każdym z partnerów.

Pliki cookie pomagają nam udostępniać nasze usługi. Korzystając z tych usług, zgadzasz się na użycie plików cookie. Więcej informacji