Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom polskich firm, które w szczególny sposób chciałyby włączyć się w program gospodarczy towarzyszący udziałowi Polski w EXPO 2020 w Dubaju, powstał program partnerski dla firm. Obejmuje on ofertę sponsoringu elementów ekspozycji oraz wyposażenia Pawilonu Polski, a także wydarzeń towarzyszących. Program stwarza krajowym przedsiębiorcom – niezależnie od skali ich działalności – jedyną w swoim rodzaju możliwość promocji, wzmocnienia planów ekspansji zagranicznej i współtworzenia polskiej prezentacji podczas najbardziej prestiżowego wydarzenia promocyjno-gospodarczego na świecie. Nabór do Programu ma formułę konkursu.

Program przewiduje trzy kategorie Partnerstwa:

  • Wyposażenie pomieszczeń biurowych oraz części gastronomicznej;
  • Wydarzenia towarzyszące;
  • Partnerstwo specjalne.

Partner wyposażenia pawilonu

Zapraszamy firmy do współtworzenia wyposażenia ekspozycji i pawilonu. Chcemy, aby każdy detal Pawilonu Polski powstał z wykorzystaniem polskich produktów. Stąd też zapraszamy do współpracy polegającej na udostępnieniu produktów, które zostaną wykorzystane w pomieszczeniach biurowych Pawilonu.

Dążymy do tego, by polska przestrzeń wystawiennicza była wypełniona przedmiotami nieprzypadkowymi, o wysokich walorach wzorniczych, których funkcje użytkowe będą jednocześnie najlepszą wizytówką polskiego designu oraz wypełnieniem treści haseł przewodnich polskiej ekspozycji, czyli mobilności i zrównoważonego rozwoju.

Partner wydarzenia

Nieodłączną częścią polskiej obecności na Wystawie EXPO są wydarzenia towarzyszące o charakterze kulturalnym, sportowym, edukacyjnym czy gospodarczym. Każde z nich stanowi unikalną okazję do promocji i wzmocnienia wizerunku dla dużych polskich przedsiębiorstw. Firmy zainteresowane współpracą przy realizacji wybranych wydarzeń mogą mieć wpływ na ich program, jak również mogą proponować własne wydarzenia. Oprócz zaplanowanych przez nas wydarzeń dopuszczamy zatem możliwość organizacji dodatkowych, wskazanych przez potencjalnych Partnerów, jeżeli będą one zgodne z Koncepcją Programową oraz możliwe do realizacji ze względów organizacyjnych.

Partner Specjalny

W ramach tej kategorii przewidziana jest możliwość stworzenia indywidualnych programów współpracy (pakietów partnerskich), uwzględniających specyficzne potrzeby komunikacyjno-promocyjne Partnerów. Przedsiębiorcy mają w tej kategorii możliwość połączenia własnych planów i działań promocyjnych z działaniami realizowanymi przez Zespól EXPO. Zakres współpracy w tej kategorii będzie wypracowywany indywidualnie z każdym z partnerów.

Szczegółowy regulamin i warunki udziału w konkursie na Partnerów znajdują się tu:

Pliki cookie pomagają nam udostępniać nasze usługi. Korzystając z tych usług, zgadzasz się na użycie plików cookie. Więcej informacji