II edycja Programu Partnerskiego towarzyszącego udziałowi Polski w Wystawie Światowej EXPO 2020 w Dubaju została zakończona. Ze względu na przeniesienie terminu Wystawy Światowej EXPO 2020 w Dubaju, pracujemy nad modyfikacją oferty na przedsiębiorców. Mamy nadzieję, że szczegóły będziemy mogli zaprezentować już wkrótce. Zapraszamy do śledzenia naszej strony internetowej.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom polskich firm, które w szczególny sposób chciałyby włączyć się w udział Polski w EXPO 2020 w Dubaju, powstał program partnerstwa komercyjnego dla firm prywatnych. Po raz pierwszy na taką skalę koncentrujemy się na prezentacji firm, które mają rzeczywisty potencjał eksportowy na rynki ZEA oraz Bliskiego Wschodu. To pierwsze tego typu przedsięwzięcie w całej historii udziału Polski w Wystawach Światowych EXPO Dubaj 2020, które angażuje firmy w charakterze Partnerów-Sponsorów Wydarzeń, Partnerów Wyposażenia Pawilonu Polski, oraz Partnerów Wydarzeń Branżowych. Do tej pory udało nam się nawiązać współpracę z ponad 40 firmami, a w planie mamy kolejne tury rekrutacji.

Program obejmuje ofertę sponsoringu elementów ekspozycji oraz wyposażenia Pawilonu Polski, a także wydarzeń towarzyszących. Program stwarza krajowym przedsiębiorcom – niezależnie od skali ich działalności – jedyną w swoim rodzaju możliwość promocji, wzmocnienia planów ekspansji zagranicznej i współtworzenia polskiej prezentacji podczas najbardziej prestiżowego wydarzenia promocyjno-gospodarczego na świecie.

Nabór do Programu ma formułę konkursu. Pierwszy konkurs zakończył się w grudniu 2018 roku, a w  jego efekcie udało się nawiązać komercyjną współprace z ponad 40 firmami, które będą współtworzyć udział Polski w Wystawie Światowej EXPO 2020.

Biorąc pod uwagę różnorodność form zaangażowania Polski w obecność na EXPO 2020 w Dubaju, proponujemy przygotowanie zróżnicowanej oferty partnerskiej dla firm, która umożliwi współudział w finansowaniu i organizacji różnych inicjatyw oraz na różnym poziomie zaangażowania finansowego.

II edycja Programu Partnerskiego przewiduje cztery kategorie Partnerstwa:

  1. Wyposażenie Pawilonu, w tym pomieszczeń biurowych oraz części gastronomicznej
  2. Wydarzenia towarzyszące.
  3. Wydarzenia towarzyszące branżowe.
  4. Partnerstwo specjalne.

 

Informacji na temat szczegółów Programu udziela Koordynator Programu Partnerskiego w zespole Expo Dubaj 2020 – Pani Agnieszka Józefowicz-Krakowiak,

e-mail.: agnieszka.jozefowicz@paih.gov.pl, tel.: + 48 22 334 98 42

 

Pliki cookie pomagają nam udostępniać nasze usługi. Korzystając z tych usług, zgadzasz się na użycie plików cookie. Więcej informacji