Polsko-Arabskie Forum Gospodarcze, zgłoś zainteresowanie


Formularz zgłoszenia zainteresowania udziałem dostępny jest TUTAJ.

 

Przedsiębiorcy, beneficjenci programu „Go to Brand” oraz wszyscy, którzy chcą dowiedzieć się więcej relacjach gospodarczych pomiędzy Polską a krajami Bliskiego Wschodu, mogą już teraz zgłosić swoje zainteresowanie udziałem w Polsko-Arabskim Forum Gospodarczym, które odbędzie się 6 grudnia 2021 r. w Dubaju podczas Expo 2020 Dubai.  

 

Polsko-Arabskie Forum Gospodarcze, które zaplanowano na 6 grudnia 2021 r. stanowi kulminacyjny moment całego programu gospodarczego, a udział w wydarzeniu zapowiedzieli już przedstawiciele najwyższych władz państwowych. W programie zaplanowano m.in.:

  • podpisanie umów dwustronnych,
  • panele biznesowe,
  • sesje biznesowe b2b.

Głównym celem Forum będzie promocja wzajemnych kontaktów gospodarczych, prezentacja polskich doświadczeń i potencjału w dziedzinie eksportu produktów i usług, w szczególności z branż związanych z tematyką Expo 2020, jak również zapewnienie możliwości nawiązania współpracy z partnerami gospodarczymi z krajów Zatoki Perskiej. Do przesyłania zgłoszeń zainteresowania udziałem zapraszani są m.in. przedsiębiorcy, którzy zgłoszą się do programu „Go to Brand”.

 

Chcąc jak najlepiej przygotować Forum prosimy o wypełnienie formularza dostępnego TUTAJ. Pozyskane informacje pozwolą nam dostosować program wydarzenia uwzględniając oczekiwania uczestników. Będziemy także wdzięczni za zgodę na dalszy kontakt, aby powiadamiać Państwa o aktualnościach związanych z organizacją Forum oraz etapem rozpoczęcia rejestracji.

 

Przygotowanie do Forum od strony uczestników jest podzielone na trzy następujące etapy:

Etap I – zgłoszenie zainteresowania udziałem w Forum (etap wstępny, niewiążący)

Etap II – rejestracja na Forum (planowana na październik 2021 r.)

Etap III – potwierdzenie udziału w Forum (na dwa tygodnie przed wydarzeniem) 

 

Informacje praktyczne:

  • Forum odbędzie się 6 grudnia 2021 r. i będzie wydarzeniem jednodniowym,
  • udział w wydarzeniu jest bezpłatny,
  • koszty transportu i zakwaterowania w Dubaju są po stronie uczestników wydarzenia.
Pliki cookie pomagają nam udostępniać nasze usługi. Korzystając z tych usług, zgadzasz się na użycie plików cookie. Więcej informacji