Operator sklepu w Pawilonie Polski

15 czerwca 2021 roku Zarząd PAIH S.A. podjął uchwałę ws. rozstrzygnięcia konkursu na "Wybór Operatora prowadzącego sklep na Wystawie Światowej EXPO 2020 w Dubaju (Zjednoczone Emiraty Arabskie)". W ramach oceny złożonych ofert analizowane były: koncepcja biznesowa sklepu, doświadczenie w prowadzeniu działalności spójnej z przedmiotem zamówienia, potencjał kadrowy, czy proponowane rozwiązania technologicznych dla e-sklepu. Najwyższą liczbę punktów otrzymała oferta złożona przez uczestników wspólnie występujących w konkursie: S&A S.A., Derwi S.C., Koraba Jewellery LLC.

Nagrodą w konkursie jest zawarcie umowy na prowadzenie sklepu w Pawilonie Polski na Wystawie Światowej EXPO 2020 w Dubaju. Laureatowi konkursu zostanie udostępnione w Pawilonie Polski zaplecze magazynowe o powierzchni 5,27 m2 oraz showroom w formie lady sprzedażowej o powierzchni 7,75 m2, zlokalizowany na parterze budynku, obok wyjścia głównego z ekspozycji, w bezpośrednim sąsiedztwie restauracji.

Expo 2020 Dubai ze względu na pandemię koronawirusa zostało przesunięte o rok - rozpocznie się 1 października 2021 roku i potrwa 6 miesięcy. Mimo zmiany terminu Wystawy Światowej, Organizatorzy Expo 2020 Dubai dążą do utrzymania dotychczas zakładanej liczby gości.

Pliki cookie pomagają nam udostępniać nasze usługi. Korzystając z tych usług, zgadzasz się na użycie plików cookie. Więcej informacji