Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom polskich firm, które w szczególny sposób chciałyby włączyć się w udział Polski w EXPO 2020 w Dubaju, powstał program partnerstwa komercyjnego dla firm prywatnych. Po raz pierwszy na taką skalę koncentrujemy się na prezentacji firm, które mają rzeczywisty potencjał eksportowy na rynki ZEA oraz Bliskiego Wschodu. Z myślą o maksymalnej liczbie transakcji biznesowych realizujemy Program Partnerski dla firm komercyjnych. To pierwsze tego typu przedsięwzięcie w całej historii udziału Polski w Wystawach Światowych EXPO Dubaj 2020, które angażuje firmy w charakterze Partnerów Pawilonu, Partnerów Wyposażenia Pawilonu oraz Partnerów Wydarzeń. Do tej pory udało nam się nawiązać współpracę z prawie 50 firmami, a w planie mamy kolejne tury rekrutacji.

 

Program obejmuje ofertę sponsoringu elementów ekspozycji oraz wyposażenia Pawilonu Polski, a także wydarzeń towarzyszących. Program stwarza krajowym przedsiębiorcom – niezależnie od skali ich działalności – jedyną w swoim rodzaju możliwość promocji, wzmocnienia planów ekspansji zagranicznej i współtworzenia polskiej prezentacji podczas najbardziej prestiżowego wydarzenia promocyjno-gospodarczego na świecie.

Nabór do Programu ma formułę konkursu. Pierwszy konkurs zakończył się w grudniu 2018 roku, a w jego efekcie udało się nawiązać komercyjną współprace sponad 40 firmami, które będą współtworzyć udział Polski w Wystawie Światowej EXPO 2020.

Wychodząc naprzeciw głosom innych firm, które również zainteresowane są udziałem w programie, planujemy drugą edycję konkursu. Jej uruchomienie przewidujemy jeszcze w 2019 roku.

Pliki cookie pomagają nam udostępniać nasze usługi. Korzystając z tych usług, zgadzasz się na użycie plików cookie. Więcej informacji