Zapraszamy na spotkanie informacyjne poświęcone finansowaniu działań promocyjnych na rynku Zjednoczonych Emiratów Arabskich przy okazji EXPO 2020.

Spotkanie odbędzie się 3 marca w godzinach 11.00-13.30, przy ul. Bagatela 12.

 

Do udziału w wydarzeniu zapraszamy głównie firmy branży turystycznej i sektora usług prozdrowotnych. Tematyka spotkania może być także interesująca dla przedsiębiorców, którzy planują ekspansję zagraniczną i chcieliby skorzystać z szans, jakie oferuje udział Polski w Wystawie Światowej w Dubaju.

 

W spotkaniu udział wezmą eksperci Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP), którzy przedstawią możliwości pozyskania dofinansowania w ramach dwóch konkursów dotacji (POIR 3.3.3.: Go to brand oraz Go to brand – Expo 2020), jak również przedstawiciele Polskiej Organizacji Turystycznej (POT) oraz Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu (PAIH) – Zespołu Expo, którzy przedstawią założenia udziału Polski w Wystawie Światowej w Dubaju.

 

Rejestracja na spotkanie trwa do 2 marca do godz. 14.00, decyduje kolejność zgłoszeń.

Link do formularza rejestracyjnego >>

 

Program:

 

11.00 – Rejestracja uczestników

11.30 – Powitanie, prezentacja PAIH nt. założeń udziału Polski w EXPO

11.45 – Prezentacja POT: Realizacja branżowego programu promocji usług prozdrowotnych na rynkach perspektywicznych

12.00 – Prezentacja PARP nt. założeń konkursu „Go to brand” oraz „Go to brand – Expo 2020”

12.30 – Sesja pytań i odpowiedzi

13.30 – Zakończenie spotkania, rozmowy indywidualne

 

Prezentacje:

 

Pliki cookie pomagają nam udostępniać nasze usługi. Korzystając z tych usług, zgadzasz się na użycie plików cookie. Więcej informacji