W związku z organizacją Wystawy Światowej EXPO 2020 w Dubaju, Zjednoczone Emiraty Arabskie oferują polskim firmom interesujące perspektywy rozwojowe. Dlatego też, 5 czerwca 2018 r. odbyło się seminarium dla przedsiębiorców zainteresowanych ekspansją zagraniczną na ten rynek.

Podczas spotkania szef dubajskiego biura handlowego PAIH Moneer Faour przedstawił możliwości udziału polskich MSP w zamówieniach publicznych organizowanych w związku z przygotowaniem EXPO. Emiraccy organizatorzy wystawy stworzyli specjalną platformę internetową, za pośrednictwem której zarejestrowane tam firmy mogą otrzymywać informacje o ogłaszanych przetargach oraz składać na nie swoje oferty (eSourcing).

 

 

Seminarium było też okazją do zaprezentowania, po raz pierwszy, partnerstwa komercyjnego dla polskich firm. W jego ramach zainteresowane promocją podmioty, otrzymają możliwość współfinansowania wybranych elementów polskiej ekspozycji, współpracy przy organizacji wydarzeń towarzyszących oraz lokowania w pawilonie narodowym swoich produktów i technologii.

 

 

Zapraszamy do zapoznania się z prezentacjami ze spotkania i szczegółami obu propozycji.

Pliki cookie pomagają nam udostępniać nasze usługi. Korzystając z tych usług, zgadzasz się na użycie plików cookie. Więcej informacji