W ramach przygotowań do udziału Polski w Światowej Wystawie EXPO 2020 w Dubaju Zagraniczne Biuro Handlowe PAIH w Zjednoczonych Emiratach Arabskich zaprasza polskie firmy technologiczne na dwa seminaria z udziałem przedstawicieli Dubai Internet City (DIC). Spotkania odbędą się 24 września w Warszawie i 27 września w Krakowie.

W DIC to instytucja łącząca zalety parku technologicznego oraz specjalnej strefy ekonomicznej, w której biura ulokowało już ponad 1600 globalnych firm technologicznych, w tym m.in. polskie Comarch i RTB House. Podczas obu seminariów oraz spotkań B2B polskie firmy sektora ICT i nowych technologii będą miały okazję poznać możliwości współpracy i ekspansji do jednego z najważniejszych światowych centrów biznesowo-finansowych oraz spotkać się z przedstawicielami rządu Dubaju oraz ekspertów PAIH zajmujących się tym rynkiem.

Zapraszamy na prezentację (w j. angielskim) oraz dyskusję (w j. angielskim i polskim) o szansach dla polskich firm (agenda).

 

REJESTRACJA https://soe.paih.gov.pl/wydarzenia


Seminarium w Warszawie, 24 września 2018, godz. 9.00 - 12.00

Gdzie: Sofitel Victoria Warszawa

Lokalizacja: https://goo.gl/maps/EN9AXW9s6BP2

Program seminarium https://www.paih.gov.pl/files/?id_plik=32843


Seminarium w Krakowie, 27 września, godz. 9.00 - 12.00

Gdzie: Grand Hotel Kraków

Lokalizacja: https://goo.gl/maps/QzB7t3iRVsw

Program seminarium https://www.paih.gov.pl/files/?id_plik=32843

Więcej informacji o Dubai Internet City: http://www.dic.ae/

Zapraszamy!

Pliki cookie pomagają nam udostępniać nasze usługi. Korzystając z tych usług, zgadzasz się na użycie plików cookie. Więcej informacji