netoops blog

O godz. 10.00 pawilon Polski uroczyście otworzyli Andrzej Stefański – komisarz wystawy i Nina Dobrzyńska – zastępca prezesa Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości. Polska prezentuje się jako nowoczesny kraj, gotowy na wzmocnienie kontaktów gospodarczych z całym rejonem Azji Centralnej. Podczas wystawy będziemy również promować kandydaturę Polski i Łodzi do organizacji EXPO w 2022 roku.

Pawilon Polski będzie wizytówką naszego uczestnictwa w Międzynarodowej Wystawie EXPO 2017 w Astanie. Na parterze powstała dwukondygnacyjna ekspozycja podzielona na strefy. Na piętrze znajdują się pomieszczenia konferencyjno-biurowe oraz polska restauracja, promująca kandydaturę Łodzi do organizacji Międzynarodowej Wystawy EXPO w 2022 roku.

Celem polskiej obecności na EXPO Astana jest zarówno zaprezentowanie potencjału Polski w obszarach wpisujących się w główną tematykę Wystawy, jak i prezentacja oferty polskich firm – zarówno mikro, małych i średnich (MŚP), a także tych o zdecydowanie większym kapitale i doświadczeniu.

Pliki cookie pomagają nam udostępniać nasze usługi. Korzystając z tych usług, zgadzasz się na użycie plików cookie. Więcej informacji