netoops blog

Wszyscy przedsiębiorcy, zainteresowani udziałem w programie gospodarczym towarzyszącym udziałowi Polski w Międzynarodowej Wystawie Astana EXPO 2017, proszeni są o wypełnienie poniższego formularza, za pośrednictwem którego mogą zgłaszać zainteresowanie poniżej wymienionymi aktywnościami.

 

 

Wprowadź dane
Wprowadź nazwę firmy
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Wprowadź adres
Wybierz województwo
Wprowadź numer telefonu
Wprowadź poprawny adres email
Wprowadź adres witryny (bez http://)
Nieprawidłowe dane
Wyrażam zainteresowanie otrzymywaniem informacji na temat: (prosimy o wybranie wszystkich właściwych opcji)
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości z siedzibą w Warszawie (00-834), ul. Pańska 81/83, jako administratora danych, w celu wykonywania na Państwa rzecz usług i/lub udzielenia wsparcia w ramach realizowanych przez PARP projektów międzynarodowych. Państwa dane osobowe mogą zostać udostępnione podmiotom uprawnionym do kontrolowania działań realizowanych przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, jednakże ich nieudostępnienie, ze względu na wymogi projektowe, uniemożliwi Państwu skorzystanie z ww. usług i/lub otrzymanie wsparcia.
Nieprawidłowe dane

 


Pliki cookie pomagają nam udostępniać nasze usługi. Korzystając z tych usług, zgadzasz się na użycie plików cookie. Więcej informacji