netoops blog
W ramach promocji polskich osiągnięć branż powiązanych z tematyką Wystawy Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości planuje:

 

Organizację Polsko-Kazachstańskiego Forum Gospodarczego

6 września 2017 r. zostanie zorganizowane Polsko-Kazachstańskie Forum Gospodarcze, które będzie częścią obchodów Dnia Polski na Astana EXPO 2017. Do udziału w Forum zaproszeni zostaną przedsiębiorcy z Polski i Kazachstanu, przedstawiciele władz oraz administracji rządowej Polski i Kazachstanu, przedstawiciele środowisk gospodarczych obydwu państw. Celem wydarzenia będzie promocja wzajemnych kontaktów gospodarczych, prezentacja polskich doświadczeń i potencjału Polski w dziedzinie energetyki (w tym OZE) i efektywności energetycznej, ochrony środowiska i budownictwa.

Zgłoś swój udział

Organizację narodowych stoisk informacyjnych na targach branżowych w Kazachstanie.

Wśród zaplanowanych wydarzeń są:

-         Międzynarodowe Targi „Mining Week” Kazakhstan 2017, Karaganda, 27-29 czerwca 2017 r.,

-         Międzynarodowe Targi Budowlane „Kazbuild”, Ałmaty, 5-8 września 2017 r.,

-         Międzynarodowe Targi „Mining Week Central Asia Exhibition”, Ałmaty, 20-22 września 2017 r., 

-         Międzynarodowe Targi POWER/ReENERGY/LIGHTING Kazakhstan, Ałmaty, 24-26 października 2017 r.

 

 

Przygotowanie dwujęzycznej (angielsko-rosyjskiej) publikacji prezentującej potencjał polskiej gospodarki, dystrybuowanej podczas EXPO 2017 i targów, na których przygotowywane będą polskie stoiska narodowe. Publikacja będzie także dostępna do pobrania w formie elektronicznej.

Zgłoś swój udział

 

Pliki cookie pomagają nam udostępniać nasze usługi. Korzystając z tych usług, zgadzasz się na użycie plików cookie. Więcej informacji