netoops blog
Już jutro o godz. 14.00 w Centrum Konferencyjnym ADN przy alei Jana Pawła II 25 w Warszawie odbędzie się spotkanie informacyjne poświęcone m.in. możliwościom, jakie daje polskim przedsiębiorcom program gospodarczy przygotowany na Astana EXPO 2017. Spotkanie będzie transmitowane online (link do transmisji zostanie opublikowany na stronie www.parp.gov.pl).

 

Podczas spotkania zostanie zaprezentowana oferta wsparcia dla polskich przedsiębiorców, zainteresowanych rozwijaniem działalności w Kazachstanie oraz rynkach Azji Wschodniej.

Szczegółowe informacje o wydarzeniu oraz program znadują się pod poniższym linkiem:

http://poir.parp.gov.pl/archiwum-wiadomosci/wsparcie-msp-w-promocji-marek-produktowych-go-to-brand-spotkanie-informacyjne

Program gospodarczy koordynowany przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości to kompleksowa oferta wsparcia przedsiębiorców. Składa się zdwóch części:

  1. Promocji branż powiązanych z tematyką Wystawy. Szczegóły znajdują się w zakładce „Promocja branżowa”.

  2. Promocji firm – działań przeznaczonych dla indywidualnych przedsiębiorców. Po raz pierwszy w historii udziału Polski w Wystawach EXPO polscy przedsiębiorcy zainteresowani promocją swoich produktów i usług podczas Wystawy będą mieli możliwość sfinansowania kosztów udziału w wydarzeniach ze środków europejskich w ramach poddziałania 3.3.3 „Wsparcie MŚP w promocji marek produktowych – ,,Go to Brand” Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój, za którego realizację odpowiada Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości. W ramach uzyskanego wsparcia przedsiębiorca będzie mógł m.in.:
    • uczestniczyć w targach branżowych,
    • uczestniczyć w misjach gospodarczych,
    • zorganizować wizyty studyjne,
    • stworzyć materiały informacyjno-promocyjne.

 

Pliki cookie pomagają nam udostępniać nasze usługi. Korzystając z tych usług, zgadzasz się na użycie plików cookie. Więcej informacji