netoops blog

Misja odbędzie się w dniach 1-8 września 2017 r. 

Przewidywana liczba miejsc: 10 przedsiębiorców - maksymalnie jeden przedstawiciel z jednego przedsiębiorstwa.

  • 4 przedsiębiorców z branży budowlanej, 
  • 4 przedsiębiorców z branży energetycznej, 
  • 2 przedsiębiorców z branży turystyki uzdrowiskowej.

W misji mogą wziąć udział wyłącznie przedsiębiorcy prowadzący działalność gospodarczą, działający w obszarze energii odnawianej, budowlanej i uzdrowiskowej posiadający siedzibę i zarejestrowani na terenie województwa świętokrzyskiego, posługujący się j. angielskim i/lub j. rosyjskim w stopniu komunikatywnym.

 

Termin nadsyłania wniosków: 05.05.2017r. do godz. 15.30

 

Wypełnioną i podpisaną Kartę Zgłoszeniową należy składać osobiście w sekretariacie Departamentu Polityki Regionalnej – Kielce, ul. Sienkiewicza 63 lub przesłać: tradycyjną drogą pocztową (decyduje data wpływu) lub e-mailową skan na adres elektroniczny pracowników Departamentu Polityki Regionalnej:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 


w tytule e-maila: Wyjazdowa misja gospodarcza na EXPO ASTANA

Kontakt:
Kama Kępczyńska-Kaleta, Tomasz Stępniewski
tel. 41 365 81 81; 41 365 81 90

 

Misja wyjazdowa realizowana jest w ramach projektu promocji gospodarczej województwa świętokrzyskiego: „Świętokrzyskie – hard to pronounce, easy to do business in",  Działanie 2.4 – „Promocja gospodarcza kluczowych branż gospodarki regionu", Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego, na lata 2014-2020.

 

Informacje o programie misji oraz formularz i kryteria.

Pliki cookie pomagają nam udostępniać nasze usługi. Korzystając z tych usług, zgadzasz się na użycie plików cookie. Więcej informacji