netoops blog
Urząd Marszałkowski Województwa Lubuskiego otwiera rekrutację uczestników misji gospodarczej do Kazachstanu (Astana / Ałmaty) połączonej z udziałem w Astana EXPO 2017 i targach Kazbuild, która odbędzie się w terminie miedzy 2 a 9 września 2017 r. Termin rekrutacji: od 24 kwietnia 2016 r. od godziny 12:00 – do 19 maja 2017 r. do końca dnia.

Ramowy program zawiera m.in.:

  • udział w Astana EXPO 2017 w Astanie (Dzień Polski, Polsko-Kazachstańskie Forum Gospodarcze),
  • udział w targach Kazbuild i AquaTerm w Ałmaty,
  • spotkania B2B z przedsiębiorcami, WPHI Ambasady RP, Izbą Przemysłowo- Handlową,
  • transport, zakwaterowanie, wyżywienie, itp.

 

Rekrutacja ma charakter otwarty i kierowana jest do wszystkich przedsiębiorców z kategorii MŚP, posiadających siedzibę w województwie lubuskim. Firmy zakwalifikowane do udziału w misji gospodarczej pokrywają 15% kosztów organizacji wyjazdu w przeliczeniu na jednego uczestnika, szacowany koszt ok. 2500 zł netto.

 

Termin rekrutacji: od 24 kwietnia 2016 r. od godziny 12:00 – do 19 maja 2017 r. do końca dnia.

 

Misja organizowana jest w ramach projektu "Promocja gospodarcza województwa lubuskiego poprzez organizację i udział w zagranicznych targach i misjach gospodarczych". Szczegółowe informacje dotyczące zasad rekrutacji zawarte są w regulaminie zamieszczonym poniżej.

 

Organizator informuje, że w przypadku niewyłonienia wykonawcy technicznego (w ramach ogłoszonego przetargu) misja w tym terminie nie dojdzie do skutku.

W przypadku pytań prosimy o bezpośredni kontakt telefoniczny z ogranizatorem pod numerami tel.: 68 456 53 31 lub email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 

Pliki cookie pomagają nam udostępniać nasze usługi. Korzystając z tych usług, zgadzasz się na użycie plików cookie. Więcej informacji