netoops blog

Reprezentanci najbardziej opiniotwórczych mediów w Kazachstanie przyjechali do Polski na zaproszenie Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu S.A. i Ministerstwa Spraw Zagranicznych. Wizyta trwa od 2 do 8 kwietnia br.

 

Podczas pobytu goście odbędą spotkania m.in. w Polsko-Kazachstańskiej Izbie Handlowo-Przemysłowej, na Politechnice Warszawskiej, w Narodowym Centrum Badań i Rozwoju i Ministerstwie Spraw Zagranicznych. Dziennikarze odwiedzą także Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości, odpowiedzialną za przygotowanie polskiegu udziału w Międzynarodowej Wystawie Astana EXPO 2017. Oprócz stolicy goście w Kazachstanu wybiorą się także do Białegostoku i Łodzi.

 

Celem wizyty jest zebranie dostarczenie wiadomości o Polsce kazachskiej opinii publicznej, rozpowszechnienie informacji o polskich osiągnięciach w zakresie energetyki, promocja udziału Polski w Astana EXPO 2017 oraz wsparcie wśród Kazachów polskiej kandydatury w rywalizacji o organizację EXPO 2022 w Łodzi.

 

Pliki cookie pomagają nam udostępniać nasze usługi. Korzystając z tych usług, zgadzasz się na użycie plików cookie. Więcej informacji