netoops blog

Zapraszamy do udziału w konkursie organizowanym wspólnie ze Stowarzyszeniem Twórców Grafiki Użytkowej. Celem jest wyłonienie projektu upominku dla osób o statusie VIP, który będzie wykorzystywany do promocji Polski w czasie EXPO 2017 wśród gości polskiego pawilonu.

Projekt powinien odnosić się do tematu EXPO 2017 i polskiej ekspozycji, a także powinien mieć oznakowanie zgodnie z systemem identyfikacji wizualnej polskiego udziału w EXPO 2017.

Szczegóły znajdują się w Regulaminie.

 

Konkurs przebiega w dwóch etapach:

I etap – otwarty nabór uczestników konkursu i wyłonienie pięciu finalistów, którzy w kolejnym etapie przygotują po 3 projekty gadżetów.

II etap – wyłonienie zwycięzcy konkursu,  którego projekt zostanie wdrożony.

 

Terminy konkursu:


•    Nadsyłanie portfolio – 31 marca 2017

•    Rozstrzygnięcie I etapu konkursu – 4 kwietnia 2017

•    Przesłanie propozycji przez wybranych projektantów w II etapie – 19 kwietnia 2017

•    Wyłonienie Zwycięzcy – 21 kwietnia 2017

 

Ważne informacje:

•    Konkurs skierowany jest do osób pełnoletnich, profesjonalistów – osób fizycznych, spółek osób fizycznych i osób prawnych zajmujących się projektowaniem graficznym oraz studentów kierunków projektowych. Prace mogą być zgłaszane przez indywidualnych uczestników oraz przez zespoły projektowe.

•    Zgłoszone do konkursu projekty muszą być możliwe do zrealizowania i wytworzenia w ilości co najmniej 150 sztuk w nieprzekraczalnym terminie 20 maja 2017 r.

 

Pliki cookie pomagają nam udostępniać nasze usługi. Korzystając z tych usług, zgadzasz się na użycie plików cookie. Więcej informacji