netoops blog

Zapraszamy do udziału w konkursie na projekt strojów dla załogi polskiej pawilonu. Na autorów najlepszych pomysłów czeka prestiż i kontrakt o wartości 25.000 złotych!

 

Zadaniem konkursowym jest zaprojektowanie kompletnych koncepcji strojów – odzieży wraz z obuwiem i dodatkami – dla pracowników polskiego pawilonu na EXPO. Stroje należy opracować w dwóch wariantach: dla hostess i hostów oraz dla pracowników restauracji – w wersji damskiej i męskiej. Projekty strojów powinno cechować ciekawe wzornictwo, spójne z przekazem promocyjnym prezentowanym w polskiej ekspozycji oraz nawiązujące do tematu przewodniego Wystawy EXPO.


Z autorem zwycięskiej pracy zostanie podpisany kontrakt o wartości 25.000 zł. W ramach umowy zwycięzca wykonana prototypy wszystkich strojów. Będą one podstawą do stworzenia projektu wykonawczego strojów polskiej załogi na EXPO.


Na zgłoszenia czekamy do 22 marca 2017 r. do godziny 16:00. Prace można składać osobiście, pocztą lub kurierem na adres Kancelarii PARP, ul. Pańska 81/83, 00-834 Warszawa.


Szczegółowe informacje oraz regulamin konkursu dostępne są na stronie: http://bip.parp.gov.pl/konkurs-na-opracowanie-koncepcji-strojow-dla-pracownikow-polskiej-ekspozycji-na-miedzynarodowej-wystawie-astana-expo-2017

Pliki cookie pomagają nam udostępniać nasze usługi. Korzystając z tych usług, zgadzasz się na użycie plików cookie. Więcej informacji