Już w najbliższą środę, 9 października, na Stadionie PGE Narodowy odbędzie się PAIH Forum Biznesu - spotkanie sektora MŚP i jego partnerów - ekspertów PAIH, przedstawicieli regionów i instytucji rozwoju. Będzie to świetna okazja, by porozmawiać o szerokiej ofercie wsparcia polskich przedsiębiorców, która została przygotowana w związku z udziałem Polski w EXPO 2020 w Dubaju.

 

Zapraszamy  na nasze stoisko informacyjne na poziomie -1. Zespół EXPO 2020 Dubai będzie do Państwa dyspozycji przez cały dzień!

Porozmawiajmy o szczegółach:

  • programu partnerskiego dla firm
  • wsparcia ofertowanego w ramach programów regionalnych
  • możliwości udziału w targach branżowych w ZEA w ramach programu gospodarczego towarzyszącego udziałowi Polski w EXPO 2020 Dubai,
  • Forum Gospodarczym Polska-ZEA w ramach obchodów Narodowego Dnia Polski na EXPO Dubaj 2020 (7 marca 2021 r.)

Zapraszamy również na wystąpienie poświęcone udziałowi Polski w Wystawie Światowej EXPO 2020 w Dubaju na scenie głównej o 12.20 oraz na warsztaty tematyczne o 14.15.

Bezpłatna rejestracja na PAIH Forum Biznesu: https://paihforumbiznesu.gov.pl/

PAIH Forum Biznesu 2019

Wydarzenie skierowane do polskich przedsiębiorców, ze szczególnym uwzględnieniem MŚP, aktywnych eksporterów i przedsiębiorców zainteresowanych eksportem swoich produktów i usług oraz planujących i realizujących inwestycje zagraniczne. Koncepcja programowa zakłada szeroką formułę aktywności merytorycznych zapewniającą pełny proces obsługi przedsiębiorcy w obszarach eksportu i inwestycji. Wartością dodaną będzie możliwość bezpośredniego kontaktu uczestników Forum z przedstawicielami Zagranicznych Biur Handlowych PAIH, umożliwiając tym samym wzmocnienie relacji na poszczególnych rynkach o szerokim zasięgu geograficznym.

 

paihforum_banner_claim_pl

Pliki cookie pomagają nam udostępniać nasze usługi. Korzystając z tych usług, zgadzasz się na użycie plików cookie. Więcej informacji